Креативне мислення - моя суперсила

"Креативне мислення - моя суперсила" – таку назву мала відкрита лекція для членів дніпровського осередку Європейської Бізнес Асоціації, яка відбулась 17 квітня. Подія проходила в рамках партнерства Бізнес Школи КРОК та Європейської Бізнес Асоціації та під час Всесвітнього тижня креативності та інновацій – 2023.

Лекторка Оксана Сєдашова - доцент Бізнес Школи КРОК, Міжнародна амбасадорка з креативності в Україні, розкрила важливість застосування креативного мислення для вирішення бізнес-проблем, створення конкуретних переваг, нових продуктів та сервісів. Особливу зацікавленість у представників українських та міжнародних компаній викликали характеристики креативного мислення, критерії відбору кращих ідей, а також причини, за якими співробітники не подають ідей для розвитку компанії. Звісно, не обішлось без обговорення можливостей використання штучного інтелекту з метою пошуку креативних ідей. Ми впевнені, що креативне мислення будуть хотіти розвивати якомога більше людей в Україні - щоб створювати інноваційний тип корпоративної культури і виводити країну на вищий рівень глобального інноваційнного індексу.