Корпоративна програма «The Art and Science of Growth» для Джентерм Україна

Бізнес Школа Крок 21-22 грудня 2018 року реалізувала корпоративну програму навчання на тему "The Art and Science of Growth" для команди менеджерів компанії "Джентерм Україна" в м. Виноградів, Закарпатської області.

Программу навчання проводила бізнес-тренер Олена Хоменко - візитинг-професор БШК, викладач в Cestar College of Business, Health and Technology, Канада. Учасники програми опановували як розпізнавати та долати індивідуальні та командні бар'єри в прийнятті рішень, мали можливість через групову роботу відпрацювати реальні підходи як приймати рішення в складній та мінливій обстановці та отримали рекомендації розробляти щодо розробки індивідуального плану для подальшого розвитку навичок з прийняття рішень.

"Хочу виразити вдячність Олені за проведення даного навчання, за розкриття теми та досягнення цілей по навчанню. Надзвичайно приємно було познайомитися з таким професійним тренером!

Маю надію, Олені також було приємно провести навчання з нашою командою і бачити як мої колеги "розкривалися" протягом навчання. З нетерпінням буду чекати на можливість працювати з Бізнес Школою КРОК та персонально з Оленою у 2019 році!" - Оксана Ващук, Project Management Department Manager.

Дякуємо компанії Джентерм Україна за довіру, вибір Бізнес Школи Крок в якості провайдера програми, учасникам за співпрацю та сподіваємося на реалізацію актуальних та корисних проектів в майбутньому!