Інтерактивні семінари для співробітників компанії TOTAL Україна

Бізнес Школа КРОК продовжує робити свій інтелектуальний внесок в розвиток компаній в Україні.

10 вересня 2021 року на честь ювілею присутності компанії Total в Україні Оксана Сєдашова, доцент Бізнес Школи КРОК провела інтерактивні семінари для співробітників компанії на теми «SoftSkills: Розвиток в умовах IV індустріальної революції» та «На шляху до мрії: як правильно ставити цілі та досягати їх». Співробітники компанії, учасники семінарів отримали інформацію про актуальні тренди, що впливають на розвиток особистості, проаналізували власні професійні навички, склали план розвитку потрібних здібностей, дізнались про правильну постановку цілей та самомотивацію для їх досягнення. Важливим завданням як для учасників , так і для тренера було зміцнення командного духу.

Ми щасливі дізнаватись, що глобальні компанії на ринку України бачать розвиток свого бізнесу через зростання співробітників, адже люди важливі. Люди – це енергія, завдяки якій бізнеси примножують свої прибутки. Цінність приділення уваги до розвитку персоналу, піклування про них, плекання їх талантів – це оптимальний сьогодні шлях до економічного добробуту.

Total Energies – міжнародна компанія, що працює у 150 країнах і входить до четвірки найбільших нафтогазових компаній світу. Тотал Україна – це команда амбітних, енергійних та цілеспрямованих фахівців, яка прагне постійного розвитку та пошуку нових ефективних форм досягнення цілей.

Дякуємо компанії Total Україна за довіру, зичимо успіхів та нових професійних досягнень усім співробітникам!