Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Human Capital Forum 2019: люди — ваш головний капітал

Форум проводиться вже восьмий рік поспіль. І щороку ми обираємо найбільш актуальні теми у сфері Human Resources. Подію цього року ми вирішили присвятити культурі організацій у максимально широкому сенсі цього слова.

Сучасні тенденції поширення IT у бізнесі надихнули нас на створення блоку "Люди і рóботи". Найближчим часом штучний інтелект почне працювати в кожному офісі, і не обов'язково у вигляді рóбота - але візьме на себе все більше завдань. До компетенцій у сфері Human Resources Management доведеться додати Robot Resources Management. Які нові можливості та нові виклики несе штучний інтелект людям?

Послухаємо разом реальні українські корпоративні кейси.

Швидкоплинна реальність все наполегливіше вимагає трансформації організаційної культури. Такі виклики час від часу постають перед усіма компаніями, що бажають зростання та виходу на нові масштаби або ж стикаються із технологічними чи економічними викликами. Шість зіркових спікерів поділяться особистим досвідом трансформаційних процесів: як не допустити помилок на старті, досягти швидких перемог та виплекати нових лідерів.

Саме люди є головним капіталом та рушійною силою економічного успіху та прориву, адже людський капітал - це актив знань, здібностей та навичок, що може бути використаний людиною та компанією для досягнення власних цілей. Правильні люди з правильними цінностями та здібностями у правильному місці та у правильний час - ось глибинний секрет успіху будь-якої справи. Тому тему особистої ефективності співробітника ми у відокремили спеціальний блок. Як запобігти стресу та вигоранню - допоможуть культура щастя, правильне харчування, спорт і секс! Останньому приділимо особливу увагу у годинній дискусії з зірковими фахівцями.

Середовище, в якому працюють компанії, стрімко змінюється, тож і компаніям доводиться впроваджувати гнучку культуру, що вітає постійні зміни. Тому "Гнучкі структури організацій" - вкрай важливий блок програми форуму. Як і кому це вдалося - узнаємо з реальних корпоративних кейсів і годинної панельної дискусії у другий день по обіді.

Форум призначений для власників та керівників бізнесу, директорів та менеджерів з персоналу, директорів з розвитку. Для досвідчених та тих, хто тільки починає. Для тих, хто впевнений: успіх компанії залежить від того, наскільки наполегливо та ефективно ви інвестуватимете у своїх людей, в управлінську культуру та організаційний розвиток.

Увага! Для аудиторії Бізнес Школи КРОК діє знижка за промокодом: HCF_Krok

Більш детально про захід, спікерів та теми виступів можна дізнатися за посиланням: http://www.hcf.kiev.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/HumanCapitalForum