ЕВА HR Сніданок: Ціннісна пропозиція співробітнику

Місце проведення: Університет КРОК. Адреса: вул. Табірна, 30-32

Дата: 15 травня 2019 року. Час: 10.00-12.00.

Під час зустрічі ми поговоримо про то, що таке цільова аудиторія роботодавця, які існують підходи для виділення цільових аудиторій співробітників, що таке ціннісна пропозиція співробітнику та оглянемо методи розробки ціннісної пропозиції.

А також дізнаємося:

• Що має включати Ціннісна пропозиція співробітнику (EVP);
  • Які існують підходи до розробки EVP.

Учасники зустрічі отримають інструкцію, як виділити цільові аудиторії співробітників для формування EVP.

Розробивши Ціннісну пропозицію, Ви отримаєте інструмент для диференціації Вашої компанії, як роботодавця, від конкурентів, а також для залучення та утримання співробітників.

Спікер - Наталія Курдес. Викладач Бізнес Школи КРОК, бізнес-консультант, сертифікований SHL-тренер. Наталія має 14-річний досвід роботи в сфері менеджменту та корпоративної культури організацій, управління персоналом. Перші кроки в HR пройшла в якості консультанта з підбору та оцінки персоналу для ринку ІТ і телекомунікацій в агентстві IT Personnel. Пізніше очолювала HR підрозділу компаній ТД "Дукат", корпорації "Артеріум", ЗАТ "Росава". З 2009 року займається консультаційної та проектною діяльністю в галузі впровадження та розвитку систем менеджменту, процесів управління компаніями, управління і розвитку персоналу. Серед клієнтів консалтингових проектів, реалізованих Наталією, такі компанії як ЗАТ "Вік Ойл", Київський молодіжний центр праці при КМДА, ТОВ TVA Group (Аптека 03), АТ "Укртелеком", ТОВ Belleza, НАЕК "Енергоатом". Протягом останніх двох років працювала в компанії "Атлантик" - керувала напрямком Employer Branding.

У 2014 році стала співзасновником компанії Case Study Studio, що спеціалізується на розвитку менеджменту, оцінці, навчанні та розвитку персоналу з використанням кейс-методу.

Вартість участі: 200 грн. Для членів Європейської Бізнес Асоціації, викладачам та випускниками Бізнес Школи КРОК - безкоштовно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Olena Rudavka Дізнатися детальніше: Олена Корнієнко