Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Дія. Бізнес. Зустріч з Валерією Іонан, заступником міністра цифрової трансформації України

22 липня 2020 року відбулася зустріч спільноти KROK Business School з Валерією Іонан, заступником міністра цифрової трансформації на тему впровадження проекту Дія. Бізнес.

Мета проекту полягає в розвитку екосистеми підприємництва в Україні та наданні нового, цифрового інструментарію допомоги підприємцям.

Зустріч проходила в форматі «питання-відповідь». Ось які відгуки ми отримали після зустрічі:

«У двох словах: Ви підприємець і вважаєте, що на даному етапі вашого бізнесу потрібні кардинальні зміни. Наприклад: Ви розумієте, що ваша оргструктура не ефективна або вам потрібно кардинально змінити погляди на концепцію свого стратегічного та операційного маркетингу, бухгалтерія та електронний товарообіг... Захист інтелектуальної власності і багато-багато іншого. У кожного свої прогалини. Ви заходите на сайт https://business.diia.gov.ua/ залишаєте заявку.

З вами зв'язується фахівець з даної сфери з досвідом роботи від 3х років, який акредитований командою Дія. Бізнес і ви спільно заповнюєте бриф.

Через деякий час ви отримуєте так звану "Дорожню карту" - документ з інструкціями та алгоритмом дій для "усунення неполадок" в вашому бізнесі))

А ще на сайті дуже багато інших крутих сервісів.

Рекомендую відвідати) Сам обов'язково скористаюся сервісом.»

Максим Клєванік

«Таки є світло, хай таких проектів мало і про них не активно говорять, однак вони є.

Знаєте в чому суть цього проекту? Дуже хочу, щоб в Україні стало більше практичних, сміливих підприємців) Бережіть себе і Україну)»

Оксана Демченко

«Невже це державний портал, що справді допоможе мені у бізнесі? - Так!» Такими словами зустрічає https://business.diia.gov.ua. Рекомендую заглянути. То виглядає добрий крок у створенні екосистеми для розвитку малого і середнього бізнесу від Мінцифри»

Галина Сасін

«Щойно відвідала MeetUp з Валерією Іонан, заступником Міністра цифрової трансформації. Обговорювали проект Дія.Бізнес та безкоштовне консультування підприємців.

Було приємно почути про цю ідею від людини, яка пройшла реальний шлях підприємця і розробила все це через власний досвід. Мала змогу обсудити впровадження моделі самокерованої системи цього проекту і, відповідно, йогоп розорість. Взагалі хочу відмітити, що я приємно вражена спілкуванням з такою розумною та відкритою людиною. Дякую»

Тетяна Сандлер

І звісно, колективне фото на згадку! Дякуємо Валерії Іонан за зустріч, відкритість, енергію та позитив. Бажаємо успіхів проекту Дія. Бізнес та розвитку підприємництва в Україні.