Червень 2021: 4 нові магістри в Бізнес-Школі Крок - випускники програми «Магістр Глобального Бізнес-Менеджменту»

З радістю повідомляємо, що в червні 2021 року в Бізнес Школі Крок з‘явились 4 нових магістри - випускники програми «Магістр Глобального Бізнес-Менеджменту». Наші студенти з Нігерії Аделеке Олуфіфун Адедамола, Елемедже Брайт Олуванішола, Ібе Арінзе Крістіан і Огунсакін Олорунфунмілайо Аджоке представили свої магістерські роботи за наступними темами: «Інноваційний метод управління організацією з обмеженим фінансуванням», «Методи залучення коштів для відкриття та розвитку бізнесу», «Управління змінами і опором персоналу в державних школах Нігерії» та « Цифровий менеджмент: нові правила і інструменти ».

Всі чотири теми дуже актуальні і відображають поточні тенденції сучасного бізнес-середовища не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Тетяна Кравченко, кандидат наук, доцент Бізнес Школи Крок, Наталія Калініна, кандидат наук, доцент Бізнес Школи Крок, Mагістр Ділового Адміністрування, Олександр Поддєнєжний, магістр у сфері економіки та автоматизованих систем управління, Магістр Ділового Адміністрування - керівники дипломних проектів - високо оцінили результати студентів.

У процесі підготовки дипломних проектів була проведена серйозна дослідницька робота. Під час церемонії захисту студенти також продемонстрували відмінні презентаційні навички, отримані під час навчання на програмі. Все це дозволило їм отримати високі оцінки за свою роботу.

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм всього найкращого і ще багато нових досягнень!

Якщо ви зацікавлені в отриманні якісної освіти в Бізнес Школі Крок, ви можете зареєструватися на наступний семестр, який почнеться восени, і приєднатися до нашої професійної команди.