Global MBA: навчання в Києві | Бізнес-школа КРОК

Про Швейцарську Школу бізнесу та менеджменту - SSBM

Швейцарська Школа бізнесу та менеджменту (SSBM) - це глобальна, інноваційна та унікальна провідна школа бізнесу в Швейцарії, в якій навчаються студенти з понад 30 країн. Швейцарська Школа бізнесу та менеджменту розташована в самому центрі Женеви, Швейцарія. Програма Global MBA була розроблена разом з компанією Deloitte та з понад 30 галузевими партнерами. SSBM зареєстрована в кантоні Женева, Швейцарія, за реєстраційним номером CHE-131.073.981.

Ми гарантуємо швейцарську якість освіти та досконалість.

Ми прагнемо забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на Ваш професійний розвиток. Завдяки нашій унікальній програмі Global MBA ви зміцните своє стратегічне бачення, ефективність та лідерство в управлінні сучасними організаціями.

Замовте індивідуальну консультацію у зручний для Вас час »

Global MBA зосереджена на 3 ключових сферах, які стосуються глобальних аспектів:

• ІННОВАЦІЇ ТА ЗМІНИ

• ЛІДЕРСТВО

• МЕНЕДЖМЕНТ

Отримати індивідуальну консультацію

Що Ви отримаєте?

Подвійну ступінь МВА - ступінь МВА Бізнес Школи Університету KROK та ступінь MBA SSBM.

Оскільки навчання за програмою Global MBA здійснюється онлайн, найважливіше значення має сучасна технологія. SSBM використовує ту саму Інтернет-платформу, що і Гарвард та Массачусетський технологічний інститут (MTІ), яка гарантує преміум знання для наших студентів.

Наша система управління навчанням (використовується Гарвардом та MТІ)

Програма Global MBA допоможе Вам бути готовим брати на себе керівні ролі вищого рівня в різних організаціях та галузях. Зараз багато наших випускників працюють на таких посадах: директор, генеральний директор, віце-президент, менеджер середньої ланки, власник/партнер, підприємець, HR та ін.

Навчання за програмою Global MBA привносить наступні концепції в розвиток кар'єри:

• Підвищення кваліфікації
  • Отримання глобальної орієнтації
  • Розвиток здібностей для вирішення проблем у реальному житті
  • Забезпечення практичної орієнтації базуючись на теорії управління
  • Отримання цілісного та стратегічного розуміння бізнесу
  • Інноваційне та креативне мислення
  • Отримання навичок колаборації та спільного мислення

Переваги навчання та чому варто обрати саме цю опцію

Ми прагнемо забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на Ваш професійний розвиток. Нижче наведено 10 причин, чому ми вважаємо, що SSBM - це правильний вибір для Вас навчатися на програмі Global MBA:

• 1. Наші програми були розроблені у партнерстві з понад 30 міжнародними компаніями!
  • 2. Наші викладачі є всесвітньо відомими фахівцями, і більшість з них працюють понад 15 років у різних міжнародних компаніях
  • 3. Ми використовуємо систему управління навчанням світового класу, яку використовують Гарвард та MTІ
  • 4. Ми пропонуємо високу якість за помірну ціну.
  • 5. Ми гарантуємо швейцарську якість освіти
  • 6. Ми допоможемо Вам залишатися конкурентоспроможними у швидко мінливому світі!
  • 7. Ми обіцяємо допомогти Вам отримати нові знання та навички, які можуть просунути вашу кар'єру
  • 8. Ми обіцяємо Вам використовувати найновітніші методи та технології, щоб забезпечити преміальний навчальний контент
  • 9. Наші студенти МВА та докторанти представляють 50 різних країн!
  • 10. Вартість он-лайн навчання на програмі Global MBA становить 2.000 EUR

Викладачі

Ми вважаємо, що найкращий досвід навчання - це найкращі викладачі, які можуть розпалити жагу до навчання. Міжнародна команда викладачів SSBM - це прагнення до передачі знань та навчання по-новому!

SSBM - це науково-дослідна школа бізнесу та менеджменту з викладачами, які співпрацюють з провідними університетами у всьому світі.

У SSBM ми вважаємо, що якість навчальної програми визначається знаннями та досвідом лектора.

Наші викладачі працюють в найпрестижніших університетах у всьому світі, (наприклад, Університет Індіани США, штат Пенн США, Університет Сент-Галлена, Швейцарія, Державний університет Нью-Йорка США, Університет Флоренції, Італія, Каліфорнійський університет UCLA тощо).

Зв'язки з галузями промисловості

Тісний зв'язок з лідерами галузей промисловості - одна з наших стратегічних цілей. Ось чому ми співпрацюємо з низкою компаній-лідерів у різних галузях для розробки наших освітніх програм.

Викладачі та співробітники SSBM надали консультаційні, навчальні та проектні послуги понад 70 міжнародним та національним компаніям (детальну інформацію ви можете переглянути тут: https://www.ssbm.ch/companies/)

Нашим стратегічним партнером у реалізації програми Global MBA є компанія Deloitte, член Великої четвірки, і одна з найбільших консалтингових компаній у світі.

Загалом наша програма Global MBA допоможе Вам зміцнити своє стратегічне бачення, ефективність та лідерство в управлінні організаціями сьогодні.

Процес реєстрації студентів буде наступним

• Крок 1. Студент Бізнес Школи Крок надсилає заявку
  • Крок 2. Студент здійснює оплату безпосередньо до SSBM
  • Крок 3. SSBM офіційно реєструє студента після здійснення 100% попередньої оплати вартості навчання до SSBM