#BSKVectorSkills Бренд-майстерня "Brand Morning! або Доброго вам Бренду!"

Дата: 10 червня 2020. Час: 10:00 – 11:30

Формат проведення: On-line. Мови заходу: українська, російська

Бренд-майстерня

"Brand Morning! або Доброго вам Бренду!"

Нагадаємо, що:

Бренд проявляється у будь-яких дрібницях: у зовнішньому вигляді керівників і менеджерів, в їх умінні взаємодіяти зі споживачами, колегами, партнерами, у злагодженості всіх підрозділів компанії, у здатності цієї компанії надавати клієнтам якісний сервіс, в оформленні веб-сайту та надсиланні електронних листів тощо.

Любов споживачів до брендуґрунтується на емоціях та інтуїції, а для виробника - виражається в їх прихильності купувати його продукцію.

Запрошуємо до онлайн-спілкування у межах серії майстер-класів #BSKVectorSkills від Бізнес Школи КРОК. Долучайтесь і ми разом розберемося, як створити потужний бренд та зробити так, щоб ваша продукція запам’ятовувалася та була впізнаваною серед конкурентів!

Питання до обговорення:

• Що таке бренд і чим він не є?
  • За що люди платять, коли купують брендовану продукцію?
  • Як впізнати вашу продукцію серед конкурентів?
  • Як побачити очевидне і досягти споживчої переваги?
  • Що може завадити вам активувати ваш бренд?

Бренд-майстер:

Тетяна Кравченко - бізнес-інструкторка, кандидат економічних наук, викладач і керівник магістерських робіт на програмах Master of Global Business Management, Міні МВА, General MBA Бізнес-школи КРОК. Понад 18 років в інноваційній сфері та освіті, експертка з питань просування інноваційної продукції на ринок. Співорганізаторка виставок інноваційних проектів, спікерка наукових конференцій та модераторка бізнес-заходів.

За результатами відвідування бренд-майстерні:

• Згадаєте виграшні стратегії позиціонування брендів
  • Подивитесь на власний бренд очима споживачів
  • Отримаєте рекомендації щодо підтримки репутації бренду
  • Прокачаєте ваш бренд за допомогою піраміди цінностей від Bain & Company

Увімкніть всю свою майстерність та імпровізуйте для побудови лояльності клієнтів у кризовий час! Це обов'язково допоможе вам зберегти та зміцнити ваш бренд!

*Вартість участі за умови реєстрації до 9 червня: 150 грн. В день проведення 200 грн.

*Завжди діє знижка для студентів та випускників Бізнес Школи КРОК

зареєструватись