Менеджмент
Ваших
Амбіцій

BSK розвиває управління проектами з основами бюджетування в ALEF Estate

Протягом 4-х днів у жовтні 2020 року група керівників, проектних менеджерів і співробітників різних підрозділів компанії ALEF Estate, м. Дніпро, брала участь в програмі навчання на тему "Управління проектами в будівництві з основами бюджетування". Завдання навчальної програми полягало в тому, щоб після ретельного опрацювання різних тематик, таких як визначення основних характеристик проекту, організаційні структури, планування стадій, побудова графіків, бюджетування, управління вартістю проекту і їх якістю, розробити проектні пропозиції для подальшого розвитку компанії. Віктор Морозов, професор, професійний проектний менеджер і запрошений тренер Бізнес Школи КРОК розробив і провів навчальну корпоративну програму, що враховує специфіку будівельної галузі та бізнесу компанії. Результатом навчання стала презентація реальних проектів, розроблених трьома групами учасників.

Оцінку представленим проектам давав тренер і керівництво компанії. Учасники програми отримали важливу і корисну інформацію, розробили проекти, які планується реалізувати для підвищення ефективності діяльності компанії і посилення її конкурентоспроможності.

Ми дякуємо компанії ALEF Estate за вибір BSK як провайдера корпоративного навчання на тему "Управління проектами в будівництві з основами бюджетування" і бажаємо успішної реалізації планів і проектів.

Замовити корпоративне навчання для Вашої компанії ви можете за посиланням.