Менеджмент
Ваших
Амбіцій

BSK - партнер конференції «B2BMaster-2017 : ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні і продажах»

Кращі бізнес-тренери України представлять

ТОП-20 практик лідерства в управлінні і продажах

30 червня 2017 року в Києві кращі Тренери і Бізнес-консультанти В2В-ринку України та зарубіжжя представлять ефективні практичні інструменти в сфері продажів і управління в рамках 7-ої Всеукраїнської практичної бізнес-зустрічі для власників і керівників B2B-компаній: "B2BMaster-2017 : ТОП-20 кращих практик лідерства в управлінні і продажах". Конференція традиційно відбудеться в оригінальному форматі "Битви кращих бізнес-тренерів 2017 року".

Вперше БИТВУ КРАЩИХ БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ відкриє вступним майстер-класом на тему: "Як системно досягати високих результатів в житті / спорті / бізнесі", В'ячеслав Узелков відомий український боксер, який виступає під егідою промоутерської компанії братів Кличко "K2 Promotions". Персональний Тренер. Був чемпіоном Європи EBU-EE, чемпіон за версією WBA, чемпіон за версією WBO.

Суддя проекту "Україна має талант" і "Зважені та щасливі".

Серед бізнес-тренерів сесії "В2В Управління": Кирило Куницький, Юлія Алексєєва, Микола Сапсан, Сергій Глущенко, Сергій Даценко, Андрій Длігач, Володимир Малічевський, Олег Афанасьєв.

Серед бізнес-тренерів сесії "В2В Продажі": Валерій Глубоченко, Тетяна Шерман, Michael Byrne (Майкл Берн), Костянтин Баранський, Марія Жиган.

Завантажити програму конференції

Онлайн-реєстрація

Для КРОКівців знижка 10% по промокоду KROK

Засновник "БИТВИ КРАЩИХ БІЗНЕС-ТРЕНЕРІВ"

B2B Медіа-група TradeMasterGroup ( www .TradeMaster .UA )

Деталі та реєстрація за тел.: +38 067 502 99 00, event(at)trademaster.com.ua