BSK Innovation Day – обговорюємо інноваційний розвиток України

Бізнес Школа КРОК стала головним майданчиком для обговорення шляху запровадження інновацій в Україні. 18 травня у PEREMOGA SPACE відбувся BSK Innovation Day у форматі оффлайн мітапу та панельної дискусії. Цей захід став фінальним, що завершує Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Україні, що вже другий рік поспіль організує Бізнес Школа КРОК.

Спеціально запрошеними гостями BSK Innovation Day стали Антон Мельник - експерт з інновацій, інвестицій та стартапів в Міністерстві цифрової трансформації України, Лідія Пащук - президент K.Fund та Сергій Коваль - керівник цифрової трансформації в банку. Модерувала дискусію Ольга Карпова, CEO Бізнес Школи КРОК.

Антон Мельник докладно розказав про інновації, які ініціює та імплементує Мінцифри України – молоде міністерство, які робить життя громадян України легше і простіше – в один клік. Антон розказав про роботу команд міністерства над ідеями для майбутніх інновацій, з якими викликами вони зтикаються, як досліджують тренди та проблеми.

Один із самих важливих інсайтів в під час обговорення аудиторія почула від Лідії Пащук: для того, щоб створювати інновації, варто розвивати освіту, переорієнтовуючи освітній процес на інновації. Саме цим займаються і K.Fund, і Бізнес Школа КРОК, до сфер діяльності яких входять просвітництво та професійна бізнес освіта, зокрема у сфері креативного та інноваційного мислення для різних цільових аудиторій.

Цікавим та інформативним був виступ Сергія Коваля, який займається цифрової трансформацією в банку. Банківська сфера – досить конкурентне середовище, і для того, щоб утримати клієнта, варто вивчати його досвід та впроваджувати інновації, які покращують досвід взаємодії клієнта з банком та формують його лояльність. Насамперед, це діджитал інновації типу «банк у смартфоні», а також ті, що зв’язані з підтримкою клієнтів. У майбутньому банківську сферу очікують інновації, пов’язані з персоналізований клієнтським досвідом, крипто валютами та цифровими грошами, а також зміною позиціонування банків з брендингу до зручних сервісів.

Багато запитань від відвідувачів заходу, нескінченна дискусія – це свідчить при живий інтерес українців до інноваційного розвитку України. А є зацікавленість – будуть інновації – у всіх сферах! Тож будьмо креативними та ініціативними заради майбутнього – разом з Бізнес Школою КРОК!

Бажаєте бути креативним та інноваційним – ми навчимо!

Реєструйтеся на програму Креативне мислення в бізнесі.