Бізнес-сніданок "LEAN в Україні"

25 вересня 2018 року в Бізнес Школі КРОК відбувся бізнес-сніданок "LEAN в Україні: черговий модний тренд чи реальна конкурентна перевага для компаній?" Обговорити разом з експертами цю актуальну тему прийшли представники українських компаній, які зацікавлені у впровадженні принципів Lean-Ощадливого виробництва в діяльність їх організацій.

Відомо, що кращі світові бренди, які досягли значних успіхів, довели все процеси до досконалості, скоротивши втрати і збитки саме завдяки імплементації філософії та інструментів Lean. В українських компаніях є теж вагомі результати. Про складнощі та особливості впровадження Lean-принципів розповів менеджер екзаменаційного центру Lean IIBLC® в Україні Роман Романцов, а успіхами поділився Костянтин Глазков, директор виробничого департаменту TIS ltd. - виробничої компанії повного циклу в сфері полімерних матеріалів.

Учасники бізнес-сніданку в дискусійному форматі торкнулися тем: як можна приміряти Lean на український бізнес; з якими підводними каменями стикаються компанії за імплементування принципів Lean; на що звертати увагу, щоб імплементація пройшла успішно; як і де отримати якісну Lean-освіту, підтверджену міжнародними сертифікатами.

У найближчих планах Бізнес Школи КРОК - навчання в рамках підготовки до сертифікації на рівень Зелений Пояс в Lean (CGBL®) IIBLC® - старт 6 жовтня, проведення сертифікаційних іспитів, Lean-тури на підприємства, бізнес-сніданки й зустрічі з експертами-практиками. Слідкуйте за новинами!