Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес

Бізнес Школа КРОК є членом UN PRME - принципи відповідальної управлінської освіти ООН, з 2018 року, а отже, звіряє свою стратегію сталості з запитами ринку і з його кращими практиками. Український ринок, бізнеси, підприємці, і ми, бізнес-освітяни, незважаючи на війну, чи навпаки, всупереч їй, не втрачаємо свого інтересу до розвитку сталості та соціальної відповідальності бізнесу.

ТПП України, членом якої є Бізнес Школа КРОК, разом з ГО «Маріупольська Спілка Молоді» на замовлення Міжнародної Організації з Міграції проводить тренінгову програму «Україна майбутнього - PROсоціальний бізнес», що має на меті підтримати бізнес, сприяти появі та розвитку соціально-відповідального бізнесу, підтримку та залучення людей із вразливих груп населення до бізнес процесів, кількість яких значно зросла в результаті військової агресії рф проти України, а також допомогти бізнесу в питаннях залучення додаткових фінансових ресурсів на розвиток соціально відповідальності. Людмила Косович, викладач та дослідник Бізнес Школи КРОК взяла участь в онлайн-тренінгу «Як зростати і масштабуватися в сучасних умовах», що відбувся 7 вересня 2023 року. Під час заходу відбулася корисна експертна розмова в напрямку сталості та соціальної відповідальності бізнесу.

Всі учасники висловили щирий інтерес до побудови відповідального бізнесу. Програма навчання реалізується за фінансової підтримки Уряду Японії

А ми запрошуємо бізнеси та підприємців до Бізнес Школи КРОК на навчання, щоби допомогти вам рости і масштабуватися ще активніше.

контакти BSK