Бізнес Школа КРОК стала членом асоціації CEEMAN

Ласкаво просимо до CEEMAN!

В червні 2018 року Бізнес Школа КРОК стала членом CEEMAN - Міжнародної Асоціації розвитку менеджменту в суспільствах, що динамічно розвиваються, створеної в 1993 році. Наразі членами Асоціації є 180 бізнес-шкіл, освітніх інституцій, університетів, організацій та індивідуальних членів із більш ніж 50 країн Європи, Північної Америки, Латинської Америки, Африки та Азії.

CEEMAN - це глобальна мережа освітніх організацій, зацікавлених у поліпшенні якості освіти, розвиткові досліджень, створенні професійних спільнот та запровадженні інновацій в менеджмент та бізнес освіті.

Приєднавшись до CEEMAN, BSK тепер має доступ до участі в різноманітних заходах, що організує Асоціація для своїх членів, а саме конференцій, семінарів для викладачів та менеджерів, до досліджень та аналітики, контактів з колегами з інших країн. Для BSK - це велика честь стати учасником багатонаціональної спільноти, орієнтованої на впровадження творчих інноваційних технологій в галузі менеджмент освіти, це - новий крок вперед, що дозволить забезпечити нові якісні рівні в програмах, які ми створюємо та реалізуємо для менеджерів, компаній та суспільства.