Бізнес-клуб на тему «Різноманіття та інклюзивність»

Друзі!

Запрошуємо студентів, випускників, викладачів

та всіх бажаючих взяти участь в

Бізнес-клубі на тему «Різноманіття та інклюзивність»

Коли: 14 березня 2024 р., 11.00

Місце проведення: Бізнес Школа КРОК, зал Бібліотеки, 2-й поверх, м. Київ, вул. Табірна 30-32

Формат: Офлайн, тривалість 1 год. 30 хв.

За 90 хвилин ми сформуємо розуміння:

• що таке різноманіття, його різновиди та форми, які виміри різноманітності є в кожному і кожній із нас
  • що стоїть за концепціями справедливості, інклюзивності/безбар'єрності і чому і в світі, і в нашій країні вони так стрімко набирають обертів, вплив війни на ці процеси
  • наскільки інклюзивний український бізнес і як різноманіття та інклюзивність корелюють з операційною ефективністю
  • як незнання переростає в дискримінацію і навіть насилля
  • як зробити свій внесок в збільшення толерантності та інклюзивності важливих для вас спільнот

Гест-спікерка – Ірина Рубіс,

тренерка з інклюзівності й різноманіття, візіонерка

Коротка візитівка нашої гості: Ірина Рубіс - співзасновниця Biasless, ISO-30415 сертифікована тренерка, активістка та промоутерка 5, 8 та 10 цілей сталого розвитку, екскерівниця команд delo.ua, womo.ua, mmr.ua та 10+ під брендів подій, авторка платформи для мам у бізнесі womo.ua, володарка премії «Спілкування майбутнього» від Communication Davos, магістриня ділового адміністрування (Шеффілд, Великобританія), магістриня маркетингу (Київ, Україна), випускниця короткострокових програм Transformational leadership від Harvard Business School (CША), Сross-cultural leadership від INSEAD (Франція), IE Business School (Іспанія), Шведського інституту (Швеція)