Альтернативному вирішенню спорів в Україні бути!

У Бізнес Школі КРОК відбулася презентація результатів дослідження "Медіація в бізнесі". Методологія була розроблена в Лабораторії досліджень підприємництва Вікторією Поліщук, викладачем, адвокатом, підприємцем. Дослідження набуло глобального масштабу, оскільки його підтримали Європейська Бізнес Асоціація Асоціація жінок-юристів України "ЮрФем", блог-журнал Lucky Ukraine, Центр Медіації та Переговорів (Киргизстан, Бішкек), Центр медіації та права "Парасат" (Казахстан), зацікавлені особи з різних країн.

Вікторія Поліщук ознайомила з результатами дослідження, завдяки якому прояснилося, хто в бізнесі найбільше обізнаний про медіацію, які конфліктні ситуації найчастіше зустрічаються в комерційних суперечках, які їхні причини, скільки компанії витрачають на вирішення комерційних суперечок, наскільки задовольняє власників бізнесу процедура вирішення спорів за допомогою суду, а також наскільки довіряють альтернативним методам вирішення спорів. Цікавою була характеристика обізнаності про медіацію в Україні у порівнянні з іншими країнами, респонденти яких взяли участь в дослідженні - Казахстані та Киргизстані.

Після презентації був проведений тренінг "Конфлікти в організації", який провели бізнес-тренери Оксана Сєдашова і Вікторія Поліщук. Учасники змогли структурувати причини конфліктів в організаціях, дізнатися про свій стиль поведінки в конфлікті і, перевтілившись в "колективний розум медіатора" спробували сконструювати дизайн вирішення спору по заданому кейсу.

Бізнес Школа КРОК робить свій внесок в розвиток медіації в Україні, проводячи дослідження, описуючи їх в публікаціях і розробляючи рекомендації, моделі, стратегії та освітні програми з медіації. У найближчих планах - відкриття лабораторії медіації. В Бізнес Школі КРОК відкрито набір у другу групу програми Магістр з медіації та менеджменту конфліктів.

Більше інформації на сайті »