Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Відгуки випускників та студентів MBA IT

Віктор Завгороднюк - IТ-директор компанії "Тагрон", фіналіст конкурсу BEST CIO 2013, випускник МВА, спеціалізація IT, Бізнес Школи КРОК.

Я працював в полях разом з фермерами, вивчав та аналізував яким чином можливо провести автоматизацію бізнес-процесів. Власними руками перебирав все залізо, налаштовував програми та сервіси в кожному окремому господарстві, а загалом їх було 25. Згодом прийшов до думки і розуміння важливості ефективного управління проектами. На певному етапі відчув нестачу знань і пішов навчатися. Поступив на програму МВА зі спеціалізацією ІТ в Бізнес Школі КРОК та успішно закінчив програму в 2013 році. Наразі, оцінюючи етапи власного професійного шляху та розвитку, я прийшов до висновку, що все зробив вірно. Навчання на програмі МВА ІТ додало порядку та системності, за що я вдячний Бізнес Школі КРОК. Моя порада тим, хто шукає шляхи для самовдосконалення та нових перспектив. Якщо Вам потрібно впорядкувати попередній досвід, систематизувати знання, завести нові професійні знайомства, отримати імпульс для подальшого розвитку, я рекомендую програму МВА, як відмінний інструмент для управлінця. Ви складете мозаїку в своїй голові в єдине ціле. А навчання на МВА дає швидкий ефект, можливості спробувати на практиці знання та навички, отримані в аудиторії. Навчайтеся, реалізуйте свої ідеї у себе в компаніях, інакше не отримаєте профіт від навчання. Я свого часу обрав Бізнес Школу КРОК, як один з кращих варіантів для навчання на МВА ІТ і жодного разу не пожалкував про своє рішення.

  1. Навчаючись на програмі MBA у Бізнес Школі КРОК я переконався у високій кваліфікації викладачів та умінні передати практичні навички.

  2. Аналіз, оцінка і управління компанією та людьми, побудова стратегії розвитку компанії і персоналу.

  3. Сама краща група: дружня, взаємодопомагаюча, ми доповнюємо один одного, дружимо сім'ями.

  4. Вже активно застосовую: 

  • оцінку фінансового стану компанії;
  • управління/оцінку/розвиток команди;
  • презентаційні навички;
  • управління фінансами;
  • інвестування.

ФОП Панасюк В.В.

Директор