Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Філософія програми

  • У період навчання формується психологія «власника», запускається розвиток інтуїтивного прийняття рішень, розуміння того, що умови невизначеності та стресу - нормальне середовище для бізнесмена.
  • В результаті навчання на програмі топ - менеджер готовий для роботи на глобальних ринках, знайомий з логікою та інструментарієм системного середнього та великого бізнесу, здатний оперативно приймати рішення і не боятися відповідальності.
  •  Велика увага в програмі приділяється «закритим» аспектів ведення бізнесу, які не дають в інших школах бізнесу, таких як перехоплення управління, спецслужби на службі великого бізнесу, способи впливу на людину та механізми захисту, робота з державними структурами, стратегічне планування, бізнес-психологія, крос-культурні комунікації. Програма навчання постійно вдосконалюється передовими бізнес-технологіями, які реально адаптовані до умов нашого ринку.
  •  Випускникам програми, які перспективно проявили себе під час проходження курсу, буде запропоновано працевлаштування в якості ключових фігур в «компаніях-супутниках» великих фінансових груп на «передовій» реального бізнесу.