Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Олександр Носенко

Кандидат фармацевтичних наук, магістр фармації. Запрошений викладач BSK.

Кандидат фармацевтичних наук, магістр фармації.

Запрошений викладач BSK. Викладає курси спеціалізації Фармацевтичний менеджмент, Бізнес-планування у фармації, Технології управління на програмі MBA Фарма.

В даний момент часу працює директором з розвитку у великій міжнародній аптечній мережі. Володіє досвідом планування та координації програм змін в компанії, впровадження та оптимізації бізнес-процесів та систем, відкриття нових роздрібних торгових точок у виникаючій та стрімко розвиваючій аптечній мережі, управління розвитком мережі, підготовкою та запуском нових аптечних закладів, досвідом роботи запуску будь-яких стартап проектів у фармації.

На протязі 10 років працював у Державній інспекції з контролю якості лікарняних засобів. Володіє досвідом роботи у сфері управління якістю, аудиту, організації фармацевтичного виробництва. Приймав безпосередню участь у розробці керівних документів з організації та впровадження національними виробниками інтегрованих фармацевтичних систем якості на основі стандарту GMP, GMPEC, GDP, стандартів серії ISO.

Досконало володіє нормами фармацевтичного законодавства. Експерт в області надання консультаційних послуг при застосуванні спірних норм законодавства у конкретних практичних ситуаціях роботи аптеки.

Більше 5 років працював деканом медико-фармацевтичного факультету, зробив певний вклад у формування наукового напрямку з розробки лікарняних препаратів.

Закінчив Національний фармацевтичний університет за спеціальністю Фармація-провізор. З 2015 року має найвищу кваліфікаційну категорію з регулярним підтвердженням за напрямком Управління та економіка фармації.