Знайомство з програмою "Master in Operational Excellence" (Майстер Операційної Досконалості)

15 вересня 2018 року. Початок об 11.00.

Місце проведення: м. Киев, вул. Табірна 30-32, Університет КРОК

Гест-спікер та ведучий заходів - Андрій Сергєєв, PhD - ідеолог, ініціатор, мозговой центр та драйвер програми "Майстер Операційної Досконалості".

Компанії шукають та перебирають крупиці тих знань, які дозволяють їм гідно конкурувати з лідерами галузей у всьому світі. Програма "Майстер Операційної Досконалості" - новий та унікальний для України навчальний продукт, який поєднує практику та теорію трансформації компанії.

Для цієї цілі ми взаємодіємо з передовими виробничими компаніями Shingo Institute (USA), Nissan Motors (UK), BeeWaTec, Imperial Tobacco, Procter&Gamble для вивчення найбільш ефективних бізнес-моделей кращих виробничих систем.

Ми вивчимо всі тонкості впровадження принципів системи Операційної Досконалості та навчимо менеджерів трансформації, операційних директорів нової генерації, здатних побудувати в своїй компанії ефективні зміни. Кожний студент програми проходить курс від імені та в інтересах своєї компанії-замовника.

Чому саме ця програма буде для Вас корисною? Навчаючись на програмі, Ви зможете:

• отримати актуальні, сучасні знання в області теорії та новітньої практики операційного менеджменту;

• отримати уявлення про роботу систем операційного менеджменту, які використовують інструменти ощадливого виробництва та теорії обмежень;

• вивчити принципи, на яких будується ефективна організація робочих процесів;

• познайомитися з кращими бізнес-моделями організації бізнес-процесів в Україні та закордоном.

Всіх, хто зацікавився, запрошуємо відвідати презентацію програми, яка відбудеться 15 вересня 2018 року.

Зареєструватися

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов'язкова.