Знайомство з програмою «Майстер Операційної Досконалості»

25 жовтня 2017 року. Початок о 18.30 .

Знайомство з програмою "Майстер Операційної Досконалості"

Місце проведення : м. Київ, вул. Лагерна 30-32, Університет КРОК. Організатор: BSK

Гест спікер та ведучій заходу - Андрій Сергєєв, PhD - ідеолог, ініциатор, мозковий центр та драйвер програми "Майстер Операційної Досконалості".

Компанії шукають та перебирають крупиці тих знань, що дозволяють їм достойно конкурувати з лідерами галузей в усьому світі. Програма "Майстер Операційної Досконалості" - новий та унікальний для України навчальний продукт, що поєднує практику та теорію трансформації компанії.

Для досягнення цієї мети ми взаємодіємо з передовими виробничими компаніями, такими як Procter&Gamble, Nissan, BeeWatec та вивчаємо найбільш ефективні модулі кращих виробничих систем.

Особливість програми полягає в тому, що кожен навчальний модуль прив"язаний до певної компанії-партнера, на базі якої ми проводимо навчання.

Ми будемо навчати менеджерів трансформації, операційних директорів компаній нової генерації, здатних запроваджувати та вибудовувати в своїй компанії ефективні зміни. Кожен студент програми навчається від імені компанії та в інтересах компанії -замовника навчання.

Чому саме ця програма буде для Вас корисною? Навчаючись за програмою Ви будете здатні:

• отримати актуальні, сучасні знання в галузі теорії та новітньої практики операційного менеджменту;
  • мати уяву про роботу систем операційного менеджменту, що використовують інструменти ощадливого виробництва та теорії обмежень;
  • вивчити принципи на яких будується ефективна організація робочих процесів;
  • познайомитися з кращими бізнес-моделями організації бізнес процесів в Україні та за кордоном.

Усіх зацікавлених, ми запрошуємо відвідати презентацію програми, що відбудеться 25 жовтня 2017 року. Початок о 18.30.

зареєструватися

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов'язкова. Контактна особа Богдан Войтенко