Завершення навчального року у магістрів з медіації та вирішення конфліктів

В липні 2024 року завершився навчальний марафон першого року навчання  для студентів магістерської програми  «Медіація та вирішення конфліктів». Це був насичений рік, сповнений нових знань, досвіду та викликів.

Протягом весняно-літнього семестру здобувачі вивчали такі дисципліни як «Менеджмент конфліктів», «Менеджмент емоційної компетентності та продуктивної взаємодії»,  «Вирішення конфліктів: судовий процес та арбітраж», «Візуальна психодіагностика. Психологія обману та маніпуляцій», «Моделі та підходи в медіації»,  «Етика медіатора. Український та зарубіжний досвід».

Разом з викладачами Бізнес Школи КРОК, Оксаною Сєдашовою, Вікторією Поліщук, Інною Доляновською, Наталією Калініною та іншими, студенти опановували значний та корисний обсяг інформації, розвивали навички через рольові ігри та кейси, напрацьовували пакети зразків документів, писали наукові статті. Великий вплив на навчання мали зустрічі з запрошеними професіоналами в області медіації – Олегом Омельченко, корпоративним юристом, медіатором, Марією Мотилюк, керівницею ГО «Подільський центр медіації, Галиною Сасин, професійним психологом компанії OD-Space. Залучення професіоналів з великим досвідом в області медіації та вирішення конфліктів має великий позитивний вплив, допомагає розвивати навички та компетентності, необхідні фахівцям з вирішення конфліктів та тим, хто обрав для себе професію медіатора. Вітаємо студентів і викладачів із закінченням цього важливого етапу в навчанні та з початком довгоочікуваних канікул!

Попереду ще багато цікавого, і ми з нетерпінням чекаємо зустрічі в третьому семестрі, що стартує з 14 вересня 2024 року. Сподіваємося на нові досягнення та здобутки наших студентів.

Тим часом повідомляємо, що триває набір в нові групи магістерської програми «Медіація та вирішення конфліктів» та «Базові навички медіатора»

Приєднуйтесь до нашої потужної спільноти!

Детально про програми за посиланням: