Захист магістерських робіт МВА

Захист магістерських дипломних робіт по програмі MBA в Бізнес Школі КРОК – це два насичених дня. Студенти МВА продемонстрували неабияку міру відданості своєму предмету дослідження, а також високий рівень аналітичного мислення та креативності, володіння інструментами та технологіям менеджменту. Під час захисту було видно, що кожен доповідач глибоко розуміє свою тему та має вражаючі здатності аргументувати свої позиції, висловлювати свої ідеї з переконанням. Студенти демонстрували глибокий аналіз сучасних трендів у світі бізнесу тапропонували рекомендації і рішення для вирішення реальних бізнес-проблем.

Захист дипломних проєктів є підсумком періоду півторарічного навчання, і початком нового етапу в бізнесі кожного учасника. Студенти МВА готові до викликів сучасного бізнесу та здатні приймати обґрунтовані рішення навіть у найскладніших ситуаціях.

Здатність генерувати нове, пропонувати рішення та адаптивність до існуючих умов ведення бізнесу студентів МВА є свідченням того, що Бізнес Школа продовжує виховувати лідерів, здатних змінювати світ своїми ідеями та рішеннями. Ще раз вітаємо всіх учасників з вражаючими результатами та бажаємо їм подальших успіхів у їхній професійній діяльності!

Ми віримо, що кожен випускник МВА Бізнес Школи КРОК є справжнім лідером в глобальному бізнес-середовищі. А викладачі, які виконували роль наукових керівників студентів є справжніми менторами, коучами та пассіонаріями.

Якщо у вас є потреба поринути в світ знань, викликів та можливостей, де кожен крок приносить нові знання, розвиває навички та розвиває лідерів, приєднуйтесь до нас, і разом ми зможемо досягти найвищих вершин у світі бізнесу!

Зареєструватися на навчання за програмою МВА https://bs.krok.edu.ua/mba/