Захист дипломних проектів МВА

25-26 травня 2022 року в Бізнес Школі КРОК відбувся захист дипломних робіт на здобуття ступеня магістр бізнес адміністрування , більш відомого в світі як МВА. Всі презентовані проекти інноваційні та про зміцнення потенціалу нашої незламної України.

Теми дипломних робіт були присвячені:

• відкриттю пологового будинку з генетичною лабораторією, бо нас здорових і сміливих має бути більше;
  • запуску ветеринарної клініки, бо про чуйність українців та про їх ставлення до домашніх улюбленців знає весь світ;
  • виготовленню сітки для армування в будівництві, бо країні треба відновлювати те, що зруйновано війною;
  • створенню бурової компанії, розвитку родовищ вуглеводнів, бо нам дуже треба посилити незалежність від енергоносіїв;
  • підвищенню ефективності виробничого потоку в галузі автомобілебудування, бо турботливо ставимося до ресурсів;
  • створенню додаткових профітцентрів, бо дуже хочемо зберегти команду в 450 гравців;
  • як вивести на ринок корисні бади національного виробника, бо всім нам потрібно підтримувати форму, щоб боротися за перемогу на різних фронтах.

Бізнес Школа КРОК вдячна всім студентам Бізнес Школа КРОК - BSK, за сміливість, рішучість, креативність та інноваційність, і те, що в непростих умовах ви змогли продемонструвати чудові результати.

Слова вдячності та глибокої поваги ми адресуємо команді високофахових викладачів – наукових керівників студентів, які допомагали, консультували, переживали за своїх студентів – Оксані Демченко, Олександру Грухалю, Вікторії Поліщук, Олені Сіукаєвій, Роману Романцову.

Щиро бажаємо успіхів в реалізації проектів нашим студентам. Разом до перемоги!

В Бізнес Школі КРОК триває набір в нову групу МВА! Старт очікуємо в жовтні 2022 року!

Дізнатися більше про програми МВА »»»

Відвідати презентацію програм »»»