Захист дипломів магістрами медіації та менеджменту конфліктів

Захист дипломних проєктів у Бізнес школі КРОК завжди є особливою подією, а коли йдеться про таку важливу сферу як медіація та вирішення конфліктів, це стає ще більш цікавим.

27-28 лютого 2024 року відбувся захист дипломних робіт студентів освітньої магістерської програми «Медіація та менеджмент конфліктів», де наші випускники продемонстрували не лише свої знання й навички з медіації, а й підтвердили глибоке розуміння суті та значення альтернативних способів вирішення конфліктів в цілому.

Кожен студент в своїх дипломних роботах представив дослідження, аналіз практичних ситуацій, розробки новаторських методик медіаційного процесу - кожен проект був унікальним та цікавим.

Грунтовні дослідження студентів охопили багато актуальних сфер життєдіяльності- від вивчення медіації в діяльності судів та IT-сфері- до вивчення медіації як форми вирішення публічно-правових спорів та, в цілому, як маркера змін корпоративної культури в українських компаніях. Дослідження студентів торкалися чутливих для нашого суспільства тем - як медіація допомагає вирішувати конфлікти в корпоративному середовищі, які спричинені війною.

Відбулися захоплюючі обговорення, під час яких випускники обмінювалися досвідом та ідеями, розширюючи свої знання в галузі альтернативних способів вирішення спорів. Атестаційна комісія Бізнес Школи Крок відзначила високий рівень підготовки студентів та їх наукових досліджень в сфері медіації. А ще слід зазначити, такі компанії як Укрзалізниця, Нова Пошта, Європейська Бізнес Асоціація, ДТЕК, DELL Україна будуть запроваджувати інструменти альтернативного вирішення спорів в своїх компаніях.

Щиро вітаємо наших студентів з успішним захистом дипломних робіт! Пишаємося випускниками та бажаємо їм успіху в сфері розбудови медіації, як альтернативного виду вирішення конфліктів. І нехай наукові дослідження та дипломні роботи стануть важливим внеском в розвиток цієї динамічної галузі, допомагаючи людям знаходити мирні та конструктивні шляхи вирішення конфліктів та змінювати, в цілому, культуру вирішення спорів.

Більше про магістерську програму «Медіація та менеджмент конфліктів» можна дізнатися за посиланням » https://bs.krok.edu.ua/mediacija/