Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Захід партнера BSK - VI Національний форум бухгалтерів «Нова Я»

Бізнес Школа КРОК виступить партнером найголовнішої, наймасштабнішої і найяскравішої події в житті бухгалтерської спільноти - VI Національного форуму бухгалтерів "Нова Я"!

11 квітня 2018 року в Chamber Plaza відбудеться VI Національний форум бухгалтерів, який в цьому році отримав назву "Нова Я". Уже вшосте Національний форум бухгалтерів збирає сотні однодумців зі всієї України - людей, націлених на особистісний ріст і розвиток компетенцій і навичок, які принесуть відчутні плоди в професійному та особистому житті!

Незважаючи на те, що форум проводиться бухгалтерською організацією для бухгалтерської спільноти, теми, які будуть підніматися на форумі зовсім не бухгалтерські, стосуються абсолютно кожної людини, тому ми вирішили поділитися цією цінною інформацією з вами і запросити до участі!

Вже 5 років поспіль організатори щорічно збирають понад 500 учасників для того, щоб обговорювати такі теми як: особистий успіх і мотивація, постановка цілей і самоменеджмент, комунікація та мистецтво переговорів. Учасники форуму - люди, які постійно покращують якість життя, шукають нові джерела натхнення і прагнуть максимально розкрити свої таланти, одним словом, вдихають життя на повні груди.

У цьому році в рамках форуму пройде 8 майстер-класів від спікерів, які відомі своїми досягненнями в абсолютно різних сферах діяльності: Олени Макеєвої, Гаріка Корогодського, Дмитра Розенфельда, Оксани Марусіч, Алли Задніпровської, Олександра Олешко, Сергія Новікова та Юрія Філімончука. Вони розкажуть про професійне вигорання і способи його профілактики, про те, як розкрити свій потенціал і максимально ефективно його використовувати, про підвищення самооцінки, про силу позитивного мислення, про мотивацію і самодисципліну, про те, де знаходиться ця тонка грань між роботою в радість і зароблянням, задоволенням і обов'язками, між родиною і самореалізацією.

Щорічно на нашій сцені виступають тільки найкращі спікери, які надихають учасниць на нові звершення, відкривають нові горизонти і справжні смисли.

Подаруйте собі свято - приходьте на VI Національний форум бухгалтерів "Нова Я"!

Детальна інформація про програму і спікерів - на сайті Форуму або на сторінці Facebook.

Отримайте 10% знижки на участь у форумі з промокодом - BSK.

Зареєструватися