World Creativity and Innovation Week

Бізнес Школа КРОК офіційно приєдналася до ініціативи, підтриманої ООН - проведення Всесвітнього тижня креативності та інновацій.

Ця ініціатива виникла в 2001 році в Канаді з Всесвітнього дня креативності та інновацій (WCID), який став відзначатися 21 квітня. У 2006 році День WCID став Тижнем Креативності і Інновацій (WCIW), який розпочинається щороку 15 квітня в день народження Леонардо да Вінчі.

З 2017 році Організація Об'єднаних Націй рекомендує відзначати цей день і планувати події Тижня креативності та інновацій, щоб залучати людей в усьому світі використовувати свою креативність для того, щоб зробити світ і своє місце в світі краще, а також спонукати використовувати креативні підходи у вирішенні проблем, пов'язаних з досягненням цілей сталого розвитку.

У 2020 році Бізнес Школа КРОК проведе Тиждень Креативності і Інновацій.