Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Всесвітній тиждень креативності та інновацій в Україні 2023

Однією з головних ідей, яку підтримує Бізнес Школа КРОК, є розвиток креативності та інноваційності представників малого та середнього бізнесу. Саме тому ми реалізовуємо глобальну ініціативу «Всесвітній тиждень та день креативності та інновацій», яка офіційно підтримана Організацією Об'єднаних Націй, що проходить 15-21 квітня у всьому світі. У 2023 році Всесвітній тиждень креативності та інновацій присвячений Натхненню. Тож давайте відшукаємо натхнення для себе, відвідавши події Всесвітнього тижня та дня креативності та інновацій у Бізнес Школі КРОК. 

Партнер заходу:

Film.ua

зареєструватись

 

Увага! Програма може змінюватись і доповнюватись! 

15 квітня, субота

11:00 – 13:00

Панельна дискусія «Натхнення по-українськи»

Модератор - Оксана Сєдашова

Офлайн зі стрімом у Фейсбук

Бізнес Школа КРОК, м. Київ, вул. Табірна, 30-32

За більш ніж рік війни українці показали світу кращі якості – сміливість, чесність, самовідданість, альтруїзм, людяність, життєстійкість та креативність – що стало підтвердженням того, що Україна – неординарна самобутня країна, яка гідна найкращого. Весь світ запам’ятав слоган “Ukraine is the country of brave people”. Бізнес Школа КРОК запрошує поспілкуватись із творцями концептів, які надихають українців та репрезентують Україну у світі як креативну інноваційну державу.

 • Спікер 1: Артем Гусєв, арт-директор
 • Спікер 2: Соня Морозюк, сучасна художниця українських сердець
 • Спікер 3: Максим Паленко, художник, ілюстратор
 • Спікер 4: Марі Кінович, ілюстраторка

 

14:00 – 17:00

Майстермайнд «Бізнес vs Креатив:

магія взаємоконсалтингу для вирішення проблем»

Офлайн: Бізнес Школа КРОК, м. Київ, вул. Табірна, 30-32

Участь у цьому офлайн-заході входить у загальну вартість оргвнеску Всесвітнього тижня креативності та інновацій. Участь обмежена лише 10 особами за попереднім відбором: https://bit.ly/3JSRFKB

Обмежена кількість учасників – 10 осіб: 5 бізнес, 5 – сфера рекламної індустрії.

Майстермайнд – це груповий формат вирішення бізнес-проблем, де учасники діляться своїми запитами і задачами, а інші учасники групи виступають у ролі Ради Директорів для кожної особи, розказуючи про власний досвід або надаючи рекомендації для вирішення кожної проблеми. Таким чином відбувається потужний взаємоконсалтинг, який за допомогою досвідченого у цьому форматі фасилітатора перетворюється на джерело проривів та інновацій.

17 квітня, понеділок

17:15 – 18:15, онлайн

Вебінар «У пошуках натхнення: скульптор Олександр Лідаговський»

Шукаючи натхнення для розвитку бізнесу, для пошуку нових стратегій креативності для розвитку власної справи та організації свого життя, ми звертаємось до непересічних творців, психологія креативного мислення яких допоможе побачити нові шляхи пошуку ідей і втілення їх у реальність. Саме така особистість – відомий скульптор Олександр Лідаговський, скульптури якого надихають не тільки українців, а й людей з усього світу.

18 квітня, вівторок

16:00 – 17:30, онлайн

Вебінар «У пошуках натхнення: Створення візії для майбутнього»

Сьюзан Демерон, консультант з креативності, США

Мова вебінару – англійська з українськими субтитрами

Війна аніскільки не заважає українцям мріяти і планувати майбутнє, а завдяки гнучкості й адаптивності плани можуть коригуватись. Далекоглядне мислення є важливою навичкою для керівників усіх рівнів. Бачення, куди ми хочемо потрапити, пов’язує нас із нашою метою і дає нам енергію, мотивацію та впевненість. Під час 90-хвилинної сесії креативна консультантка із Флориди Сьюзан Демерон проведе учасників через процес далекоглядного мислення, який закладе основу для створення візії свого майбутнього або своєї компанії. В результаті сесії в учасників буде візія і чіткі кроки, які необхідно зробити, щоб втілити її в життя.

 

 

17:45 – 18:45, онлайн

Онлайн панельна дискусія «У пошуках натхнення: проєкт «Відважна», ініціований мережею центрів Дія.Бізнес»

«Відважна» — це унікальний інклюзивний бізнес-акселератор для жінок, які прагнуть незалежного розвитку і хочуть розпочати власну справу або розвинути вже наявний бізнес. Офлайн-формат проєкту проходить на базі 9 центрів Дія. Бізнес у різних містах України.

На панельній дискусії ми познайомимось з творцями інноваційних бізнес-ідей - цілеспрямованими, сміливими і рішучими дівчатами, які отримують знання у центрі Дія.Бізнес у Бучі і піднімають свій бізнес на новий рівень.

Тож познайомимось з «Відважними» і надихнемось унікальними історіями жіночого підприємництва з міста-герою Буча.

Про що поговоримо?

 • як наважитись вести бізнес під час війни;
 • у чому особливість жіночого підприємництва;
 • як креативність та сміливе, нестандартне мислення допомагають робити бізнесові прориви попри всі негаразди – під час війни;
 • як розвивати власну справу та допомагати відбудовувати Україну.

Спікери:

 • Єгор Осадчук, ментор проєкту, засновник Osadchuk Consulting & Management
 • учасниці проєкту «Відважна», які можуть поділитися історія створення та ведення своїх бізнесів

Модератор дискусії – Оксана Сєдашова

зареєструватись безкоштовно на вебінар «У пошуках натхнення: проєкт «Відважна»

19 квітня, середа

17:00 – 18:00, онлайн

Вебінар «У пошуках натхнення. MAVKA. Лісова пісня: історія створення»

Спікерка: Ірина Костюк, продюсерка та ідейна натхненниця анімаційної стрічки "Мавка. Лісова пісня"

Український анімаційним фільм «Мавка. Лісова пісня» вже після першого вікенду встановив рекордні цифри касових зборів – майже 25 млн грн й зібрав 189 048 глядачів. Прем’єра мультфільму відбулась 2 березня 2023 року, а права на показ придбали понад 80 країн. Під час вебінару з Іриною Костюк, продюсеркою та ідейною натхненницею стрічки «Мавка. Лісова пісня», ви дізнаєтесь секрети створення цієї стрічки, а саме які інновації були застосовані під час творення мультфільму і які стратегії допомогли зробити його фінансово успішним.

20 квітня, четвер

16:00 – 17:00, онлайн

Вебінар «У пошуках натхнення: маестро аргентинського танго Анатолій Якімчук»

Чому бізнес може навчитись у танго?

У танго, як і в бізнесі важливо мати свою місію, мету і бачення себе у процесі.

В танго кожен крок – це можливість відчути себе живим, свідомим і зосередженим на тому, і що відбувається зараз і тут. Чи хочете, щоб ваш бізнес-проект був живим і надихаючим, таким, де рішення приймаються свідомо відповідно до зміни ситуації, а гнучкість допомагає це робити швидко і ефективно.

Стратегії танго для бізнесу і життя – про це натхненно розкаже маестро танго Анатолій Якімчук (Антоніо), який вчить не тільки танго, а й міняє мислення і стратегії поведінки людей.

 

17:15 – 18:45, онлайн

Вебінар «Лідер серця. Ви один із них?»

Марі Рейг Флоренса (Берлін, Німеччина), експерт з креативного лідерства, екзекьютів коуч.

Мова вебінару – англійська з українськими субтитрами

Це непроста робота — проявити високу креативність, створити значний вплив і рухатися вперед до проривних інновацій, орієнтуючись на швидкі зміни та постійно адаптуючись до крихкого, невизначеного, неоднозначного, тривожного, нелінійного, складного і майже незрозумілого контексту. А що, якби був спосіб поставити креативність на службу сильного впливу з метою розвивати себе та свою команду, компанію, бізнес-ідею? Що, якщо «керувати від серця» — це набагато більше, ніж гарна метафора? Ви запрошені у подорож відкриттів і досліджень парадигми «лідерства навиворіт». Виняткові лідери ведуть від серця. Ви один із них?

Протягом 90-хвилинного вебінару Марі Рейг Флоренса, консультант і коуч з лідерства з Берліну, покаже, як лідерам досягти найвищої креативності, щоб створити позитивний вплив на розвиток компанії.

21 квітня, п’ятниця

10:00 – 16:00

Офлайн: Бізнес Школа КРОК, м. Київ, вул. Табірна, 30-32

Creative Problem Solving Challenge

Командний чемпіонат з методів креативного вирішення проблем.

Тренери-фасилітатори: Роман Романцов, Оксана Сєдашова, методолог Світлана Дзенник

Участь учасників обмежена 20 особами за попередньою реєстрацією саме на цю офлайн подію: https://bit.ly/40MgL4B

Як навчитись системно і впевнено вирішувати проблеми на підприємстві? Запрошуємо навчитись це робити через опанування методів вирішення проблем, які поєднують системний аналітичний підхід до аналізу проблем з використанням інструментів Lean та прогресивних методик креативного мислення для вирішення проблем у бізнесі.

Участь у челенджі буде корисна керівниками і власникам компаній, що займаються управлінням і розвитком бізнесу, здобувачам ступеню МВА та всім, хто в своїй роботі стикаються з різними проблемами та шукають нові методи їх вирішення.

Під час челенджу учасники об’єднаються в команди, які після опанування теоретичного матеріалу будуть отримувати завдання з аналізу та вирішення проблем на різних підприємствах. Формат змагання дозволить визначити найсильнішу команду, учасники якої краще за всіх – швидше і якісніше впораються з вирішенням проблем.

В програмі:

 • Проблеми та їх види в бізнес-середовищі
 • Майстерність формулювання проблеми
 • Поняття Кореневої причини (Першопричини) та її роль у вирішенні проблем
 • Структурований підхід до вирішення проблем
 • Цикл PDCA у вирішенні проблем
 • Методи креативного мислення для вирішення бізнес-проблем
 • Дорожня Карта покращень
 • Поняття «Випереджаючих та Запізнюючих показників» (Leading & Lagging KPIs)
 • Візуалізація моніторингу ефективності процесів

 

16:30-17:30

Вебінар «Джерело креативного натхнення» 

Майкл Лі (Йоханесбург, Південна Африка), трансформаційний коуч, тренер з креативності та інновацій 

Мова вебінару – англійська 

Разом з відомим міжнародним експертом з креативності Майклом Лі розберемось, що може стати внутрішнім джерелом для натхнення і як цим управляти. 

Вартість участі

490 грн за участь у всіх подіях Всесвітнього тижня креативності та інновацій

(у окремих подіях кількість учасників обмежена)

 

зареєструватись

 

Увага! Програма може змінюватись і доповнюватись! 

 

Оплата

номер договору: БШ15042023

    

Оксана Сєдашова Дізнатися детальніше: Оксана Сєдашова
+38 044 339 90 63
+38 097 601 61 21
SedashovaOA@krok.edu.ua