Воркшоп: LinkedIn - глобальна мережа №1 для бізнесу. Як цей ресурс використовувати для Social Selling?

Дата проведення: 12 лютого 2020 року. Час: 18:00-21:00.

Початок реєстрації о 17:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, оф. 312

Кількість місць обмежена!

Ви напевно чули про таку соціальну мережу як LinkedIn. Ви або Ваша компанія є активним користувачем цієї мережі? У чому різниця між особистим профайлом та профайлом компанії? А чи знаєте Ви що це таке Social Selling і як це використовувати для збільшення продажів?

Якщо Ви хочете отримати чітке розуміння, що таке Linkedin і чому це потужний ресурс для розвитку і просування бізнесу, запрошуємо Вас відвідати воркшоп 12 лютого 2020 року.

На нашому воркшопі ви дізнаєтеся відповіді на ці питання, зрозумієте для чого вам просто необхідно мати професійний профайл в Linkedin і отримаєте практичні поради для побудови ефективної та результативної роботи в ньому.

Під час заходу МИ РОЗГЛЯНЕМО:

• Інфографіку про Linkedin і цікаві факти про алгоритми роботи соцмережі.
  • 10 причин професійного використання Linkedin, які допоможуть зрозуміти, чому саме ця соцмережа допомагає розвивати бізнес.
  • Все для ідеального профілю в Linkedin.
  • Як привести свої профілі в FВ i Linkedin до ладу для найбільш ефективного Social Selling & Networking
  • Networking і пошук платоспроможних клієнтів. Практичні кейси.
  • Переваги Premium профілю, що допоможуть підвищити прибуток вашого бізнесу.
  • Рекомендаціі щодо подальшої ефективної роботи в Linkedin.

СПІКЕР:

Ігор Ніколенко (Ihor Nikolenko)

www.ihornikolenko.com

• П'ять років щоденного практичного досвіду використання Linkedin;
  • Має 26 000 прямих контактів в Linkedin;
  • Завдяки Linkedin опублікував дипломну роботу "NLP as instrument in PR in politic" в форматі книги, що продається по всьому світу;
  • Ігор має 11 років досвіду роботи в міжнародних компаніях: "Philip Morris", "Kimberly -Clark", "Roullier Group", "Modern-Expo";
  • Серед клієнтів Ігоря: Ваче Давтян, Олексій Кравець ( "Море пива"), "Pari Match" та інші;
  • Проводив лекції в бізнес школах для студентів MBA і проводив корпоративний консалтинг для EBA.

Вартість участі:

• до 07.02 - 600 грн;
  • в день заходу - 700 грн.

Зв'язатися з нами: +38 (097) 601 61 21

зареєструватися