Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Візит студентів МВА в компанію і зустріч з гест-спікером

20 жовтня Артем Ковбель та Олег Кузнєцов, партнери "Kreston GCG", разом з Аллою Іванець, директором з комунікацій "Kreston GCG", провели невеликий семінар на тему " Управління корпоративною репутацією " для студентів МВА Бізнес Школи КРОК - BSK.

Під час заходу експерти "Kreston GCG" розповіли про приклади ефективного управління репутацією,про те, як компанія формує імідж надійного роботодавця, партнера, успішної організації.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері в офісі компанії "Kreston GCG". Партнери "Kreston GCG" дали корисні поради нашим гостям, які вони успішно застосують для будування репутації свого бізнесу.

"Kreston GCG" висловлює подяку Бізнес Школі КРОК - BSK та Ользі Карповій за цікаву співпрацю.

В суботу, 22 жовтня 2016 року, під час навчального модуля General МВА в гостях у студентів програми МВА BSK в рамках курсу "Управління людьми" побувала Наталія Назаренко, директор по персоналу Телеканалу СТБ.

Наталія поділилася досвідом по управлінню ефективністю людського ресурсу на прикладі однієї з компаній, в якій вона працювала раніше директором по персоналу.

Основні теми, які були розкриті під час виступу: "Як виміряти ефективність персоналу? Коли проект по підвищенню ефективності у Вашій компанії пора починати? За допомогою яких методів можна управляти ефективністю персоналу компанії/підрозділу?"

Акцент був зроблений на тому, що життєво важливі аспекти для досягнення цілей в проекті по підвищенню ефективності це - зміна мислення управлінців, і комунікація.

Так само є додаткові можливості в даному проекті: 

1.Система вчення і розвитку

2.Система планування персоналу

3.Управління Фондом оплати праці  

4.Рішенння "обертаються" швидше

І, ключове посилання Наталії: "При управлінні персоналом найголовніше - аналітика, цифри і звіти. Людей треба заставляти робити звіти!"

Дякуємо Наталії за проведену зустріч!!!