Вітаємо студентів програми Магістр Глобального Бізнес-Менеджменту з отриманням ступеню МВА Swiss Montreux Business School

Липень 2021 року - два нових магістра бізнес адміністрування в Бізнес Школі Крок.

З радістю повідомляємо, що два студента програми «Магістр глобального бізнес-менеджменту» Комі Леесі Сатурдей і Езеаку Угочукву Іфеату отримали дипломи MBA Swiss Montreux Business School (Montreux, Швейцарія) одночасно з навчанням на програмі«Магістр глобального бізнес-менеджменту» в Бізнес Школі Крок .

Обидва студента закінчили програму MBA в Swiss Montreux Business School з відмінними результатами і середнім балом 4.0.

Вітаємо наших студентів з таким успіхом. На момент закінчення програми "Магістр глобального бізнес-менеджменту» наші студенти матимуть дипломи двох престижних бізнес-шкіл: Бізнес Школи Крок і Swiss Montreux Business School. Це, безумовно, великий внесок в їх успішну ділову діяльність в майбутньому.

Набір на осінній семестр програми «Магістр глобального бізнес-менеджменту» відкритий до листопада 2021 року.

У вас ще є можливість стати студентом програми «Магістр глобального бізнес-менеджменту» в Бізнес Школі Крок, щоб отримати якісну освіту і мати можливість отримати два ступені на момент закінчення програми.