Вітаємо нове поповнення в родині Mіні MBA

15 вересня 2018 року 17-та група студентів Міні МВА BSK розпочала навчання за оновленою програмою. Актуальність та гнучкість - принципи на яких побудована програма, яка розвивається та наповнюється новим змістом та інсайтами на регулярній основі. Ми до вже існуючих модулів додали три нових, а саме "Практичні інструменти економіки" та "Ефективний бізнес план" у виконанні Олени Сіукаєвої, а також модуль "Публічні виступи та навички презентації" Наталі Калініної. Оновлення програми безсумнівно додасть якісних знань та систематизує досвід студентів Міні MBA. Серед учасників програми підприємці, керівники підрозділів, менеджери великих та середніх компаній, які представляють такі індустрії як IT, виробництво, послуги, промисловість та інші. Середній вік групи - 33 роки. Ми дякуємо учасникам програми Mіні MBA за довіру і вибір BSK в якості провайдера програми і віримо в реалізацію планів та досягнення цілей з використанням провіреного часом такого інструмента, як Міні МВА.

Команда BSK приєднується до привітань і бажає отримати слухачам Міні МВА істотне поліпшення фінансових показників компаній, кар'єрного зростання, повернення інвестицій вкладених в навчання протягом короткого терміну! Бажаємо успіхів та наполегливості!

Розпочато набір до наступної, вже 18-ї групи, яка почне займатися в лютому 2019 року. Запрошуємо приєднуватися до сім'ї BSK всіх, хто опікується майбутнім.

За реєстрацію до 20 грудня 2018 року знижка 5% та діють ціни 2018 року!

BSK- це твій шлях до успішного та кращого життя! Розвивайтеся разом з нами!