Вітаємо володарів сертифікатів LEAN Black Belt компанії SEBN. UA

Травень 2024 року в Бізнес Школі КРОК насичений подіями. І одна з таких, непересічних подій – це відвідання представниками Бізнес школи КРОК потужного та передового підприємства SEBN. UA в м. Тернопіль,  яке приділяє велику увагу навчанню та професійній підготовці своїх співробітників.

3 травня 2024 року відбулося   вручення сертифікатів володарів Чорного пояса LEAN.

5 менеджерів, які пройшли підготовку рівня Зелений пояс, а згодом і Чорний пояс, підготували та представили свої практико-орієнтовані проєкти, захистили ці проєкти і отримали міжнародне визнання по системі Baltum Buroo OU. Тепер ці 5 менеджерів є золотим фондом компанії, і їх проєкти втілюються в діяльність та вже дають економічний ефект.

Міжнародні сертифікати LEAN Black Belt співробітникам компанії SEBN. UA вручила Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи КРОК. На церемонії вручення сертифікатів, що відбулося в нещодавно відкритому навчальному центрі підприємства, були присутні Білобровко Олег Ігорович, фінансовий директор, Шламп Олександр Миколайович, операційний директор компанії SEBN.UA. Бажаємо успіхів та нових амбітних проєктів випускникам Чорного пояса, а усім 4-м підприємствам SEBN. UA процвітання та не зупинятися в процесах постійного вдосконалення.

Бізнес Школа КРОК висловлює вдячність керівництву SEBN.UA за довіру і вибір  в якості провайдера програми LEAN Green and Black Belt . А особливу подяку ми висловлюємо Роману Романцову, бізнес-тренеру, менеджеру навчального центру LEAN Бізнес Школи КРОК за якісну підготовку та навчання, відданість принципам LEAN менеджменту.

Нагадуємо, що відкрито набір на програму LEAN Green Belt. Більше дізнатися можна тут:

Сертифікація LEAN IIBLC® - Ощадливе виробництво