Вебінар «Культура інновацій»

Дата: 21.09.2021. Час: 17:00 - 18:30. Формат: онлайн

Тренер: Оксана Сєдашова

Для кого: власники та менеджери малого та середнього бізнесу, менеджерисфери культури та охорони здоров’я, HR, директори департаментів, які беруть участь у створенні інновацій.

Ми багато сьогодні говоримо про інновації – і в бізнесі, і в державному управлінні, і в сфері культури і охорони здоров'я, і ​​в інших сферах, оскільки інноваційний розвиток сьогодні неминучий. Однак коли справа доходить до того, щоб створити потрібні і корисні інновації, то не виходить. Причини різні:

• немає розуміння, для чого потрібні нововведення та яку вигоду вони приносять
  • незнання і невміння користуватися технологіями креативного мислення для створення інновацій
  • управлінські помилки, через яких відсутня продуктивна командна робота
  • небажання проявляти ініціативу і брати відповідальність.

Всі ці причини ведуть до загальної проблеми: наявність такої корпоративної культури, що не підтримує по-справжньому появу інновацій в компанії або організації. Іншими словами – «інноваційне безкультур'я».

Щоб створити таку атмосферу, де народжувалися б інновації, які виведуть організацію на новий рівень, необхідно зважитися на апгрейд корпоративної культури, перетворивши її на Культуру Інновацій. Що це таке і як створити таку культуру всередині організації, розповість Оксана Сєдашова, доцент Бізнес Школи КРОК, Міжнародний Амбасадор з Креативності в Україні (ООН).

Вартість участі: 99 грн.

Оплатити » (№ Договору: БШК_080921 )

Всім учасникам вебінару буде надана знижка 10% при реєстрації на програму «Креативність та інновації» в Бізнес Школі КРОК.

зареєструватися