Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Вчимося Категорійному менеджменту

19-20 травня 2017 року BSK виступила провайдером тренінгу-практикуму "Категорійний менеджмент", що є складовою частиною освітньої програми Академії майстерності закупівель і спільним проектом BSK та Швейцарської компанії Siegel. Тренінг провела Марина Трепова, одна з найбільш професійних та відомих на ринку фахівців в сфері закупівель та категорійного менеджменту, офіційний представник компанії Siegel, Швейцарія в Україні.

Група з 12 учасників, які представляли такі компанії як Карлсберг Україна, національна мережа Master Zoo, мережа ресторанів Гра з вогнем, T-Bone, Mafia, компанія REALTO, приїхали до Києва з різних регіонів України, розглядали питання, що стосуються визначення, основних цілей, стратегічних закупівель в рамках СРР моделі та 7 фаз категорійного менеджменту. Під час тренінгу учасники мали можливість отримати корисну, актуальну та цікаву інформацію, інструментарій для застосування в своїй практичній діяльності від тренера, обговорити проблемні зони і питання під час групової роботи, презентацій та дискусій, поділитися досвідом та обговорити проблеми з колегами з інших індустрій.

Сподіваємося, що учасники та тренер отримали величезне задоволення від спільної активної і ефективної роботи! На підтвердження, деякі учасники вже зареєструвалися на наступний тренінг Академії майстерності закупівель - Ефективне управління постачальниками та пошуком постачальників, що планується на 19-20 вересня 2017 року.

Невеликий фотозвіт додається. До нових зустрічей!