Менеджмент
Ваших
Амбіцій

В чем секрет успешного стартапа?

Зареєструватися

Стаття - тизер Kevuru-Ventures

Програма StartUp Basics

Зареєструватися

Консультація по умовам набору та процесу навчання

Програма StartUp Master


Переважна кількість стартапів в світі помирає через однієї банальної причини - нерозуміння самого принципу створення стартапу. Як наслідок - витрачений час і гроші.

Група екс-консультантів з топових консалтингових компаній і ступенем МБА провідних бізнес-шкіл світу провела дослідження стартап культури в Україні і прийшла до невтішних результатів - переважна більшість підприємців не мають чіткого розуміння, як розвивати новий проект. При цьому інвестори, готові інвестувати в стартапи, не можуть знайти гідних кандидатів для своїх інвесторських апетитів. Існуючі акселератори та інкубатори пропонують стартапам допомогу в створенні презентації а-ля "Як сподобатися потенційному інвестору". Але це не веде до створення або перевірки бізнес-моделі для тих стартапів, хто ще на самому початку шляху.

У 90х роках Стівом Бланком була запропонована методологія побудови стартапів, заснована на канвас-бізнес-моделі Олександра Остервальда, яка зарекомендувала себе в побудові великих компаній з нуля.

За результатами дослідження, стала очевидна проблема - немає програми світового рівня, яка навчить підприємців, як створювати стартап. Ідея створити такий акселератор була підтримана кількома приватними інвесторами.

BSK у співпраці з провідними експертами ринку по запуску стартапів, розробила спеціальну програму-акселлератор "StartUp Basics". Основна ідея програми "StartUp Basics" полягає у наданні допомоги підприємцям, зацікавленим у розвитку своїх ідей і стартап проектів. Ми з упевненістю можемо сказати, що тепер в Україні з'явився системний інструментарій, що дозволяє мінімізувати помилки і проблеми вже на початковому рівні розвитку стартапу. Новий акселератор - програма "StartUp Basics -Bright Minds" включає в себе:

  • Перевірену методологію створення стартапів
  • Експертизу провідних стратегічних консультантів
  • Бюджет для інвестування в стартапи

Якщо перші дві компетенції отримуватимуть стартапи, які пройшли певний відбір, то інвестиції отримають лише ті проекти, які покажуть вміння під час навчання на програмі "StartUp Basics -Bright Minds" розвивати бізнес-модель. Окремо слід зазначити, що експертиза, отримана від консультантів, перекладена в грошовий еквівалент, дорівнює сумі від 40,000 до 100,000 доларів США, чого не може собі дозволити жоден стартап.

Детальна інформація про програму на сайті BSK. Кількість місць в групі обмежена.

Ми рекомендуємо командам стартаперів не упустити можливість, що існує.

Зробіть крок до гідного майбутнього! Дізнайтеся більше про програми

StartUpMaster и StartUpBasics