Менеджмент
Ваших
Амбіцій

UNPRME Sharing on Progress Report

У січні цього року Бізнес школа КРОК вперше відзвітувала в UNPRME https://www.unprme.org/ про дотримання принципів відповідальної менеджмент освіти в нашій школі у 2021-2022 рр. Звіт Бізнес Школи КРОК - це про нашу увагу та відповідальність до Ініціативи Об'єднаних Націй – досягнення цілей сталого розвитку через відповідальну управлінську освіту (UNPRME).

Ця діяльність є важливою для Бізнес Школи КРОК з кількох причин:

  1. Відповідальність: Надання звітів про прогрес в UNPRME демонструє зобов'язання Бізнес Школи КРОК щодо відповідальності та прозорості її зусиль із впровадження принципів відповідального управлінського навчання в програми та діяльність школи.

  2. Бенчмаркінг: Регулярне звітування дозволяє Бізнес Школі КРОК порівнювати свій прогрес з іншими бізнес-школами у всьому світі, які також є частиною ініціативи UNPRME. Це допомагає виявити сильні сторони та області, що потребують поліпшення, сприяючи культурі постійного навчання та розвитку.

  3. Постійне вдосконалення: Завдяки регулярному моніторингу Бізнес Школа КРОК може виявляти прогалини та області для вдосконалення у впровадженні принципів відповідального управлінського навчання. Це дозволяє школі відповідно коригувати стратегії та ініціативи.

  4. Залучення та мережева взаємодія: Участь в ініціативі UN PRME надає Бізнес Школі КРОК можливості спілкуватися з глобальною мережею однодумців, ділитися найкращими практиками, співпрацювати над проектами та переймати досвід інших.

  5. Вплив на репутацію: Активна участь в ініціативі UN PRME та прозоре звітування про прогрес позитивно впливає на репутацію Бізнес Школи КРОК як соціально відповідальної установи, що поділяє принципи сталого розвитку та етичної бізнес-практики. Це привертає увагу студентів, викладачів, випускників та партнерів, котрі поділяють схожі цінності.

  6. Відповідність очікуванням зацікавлених сторін: Багато зацікавлених сторін, включаючи студентів, викладачів, випускників, бізнес, потенційних роботодавців, все більше очікують, що навчальні заклади продемонструють свою готовність до сталого розвитку та відповідальної управлінської практики. Звітування про прогрес у UN PRME допомагає Бізнес Школі КРОК задовольнити ці очікування та побудувати довіру зацікавлених сторін.

Наступним викликом для нас має стати впровадження нового плану дій для втілення відповідальної управлінської освіти у 2023-2024 рр. Ми дуже шануємо всебічну підтримку та партнерство з UNPRME та охоче ділитимемося нашим унікальним досвідом з колегами з різних країн і надалі.

Познайомитися зі звітом можна за посиланням: https://www.unprme.org/krok-business-school/

Детальніше про принципи UNPRME тут: https://www.unprme.org/

Надавати свої ідеї щодо реалізації принципів UNPRME можна Людмилі Косович kosovychl(at)krok.edu.ua