Участь представниці БШК в Міжнародній науково-практичній конференції "Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії

9-10 травня 2024 року Наталія Калініна, доцент кафедри менеджменту та інноваційного розвитку Бізнес Школи КРОК взяла участь в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри", що відбулася в м. Тернопіль. Організатором конференції були- Західноукраїнський Національний Університет, Національна служба посередництва та примирення, Національна асоціація медіаторів України.

В конференції приймали участь представники українських та закордонних вищих навчальних закладів, представники міжнародних організацій, експерти.

Як зазначила Наталія Калініна, «щаслива зустріти колег- професіоналів в галузі перемовин, які віддані справі та настільки співзвучні мені! Сподіваємося. Що контакти встановлені з

Матіасом Гертер : засновником та директором консалтингової компанії з перемовин "MSH Advice & Training" , Стівом Албан Тінео,: засновником та генеральним директором "Assertive Group", Полом Фішер: директор Оксфордської програми перемовин (OPN), професором перемовин  SAID Бізнес Школи продовжаться і невдовзі всі бажаючі матимуть задоволення зустрітися онлайн чи офлайн зі знаними експертами в галузі перемовин на заходах, організованих в Бізнес Школі КРОК.