Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Участь представника Бізнес Школи в ювілейній конференція CEEMAN

З 21 по 23 вересня 2022 року в чарівному м. Блед, Словенія проходила ювілейна 30-та конференція міжнародної асоціації CEEMAN. Сьогодні CEEMAN — це глобальна мережа, діяльність якої присвячена досконалості та актуальності роботи навчальних закладів в області менеджменту та бізнес-освіти. Наразі ця Асоціація об’єднує понад 200 університетів, бізнес-шкіл і компаній з 52 країн. В Конференції взяла участь Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи КРОК.

Тема конференції, в якій взяли участь більше ніж 80 учасників з 26 країн, була визначена як «Майбутнє менеджмент-освіти – розуміння загальної картини». Видатні спікери з різних країн ділилися своїми поглядами на виклики сучасності та говорили про важливість діалогу між бізнесом та навчальними закладами.

Також, була організована спеціальна сесія присвячена війні в Україні і підтримці, яку може надати освітянська спільнота різних країн бізнес школам України. На цій сесії виступали представники українських бізнес шкіл та колеги з навчальних закладів Польщі. Вони змусили учасників конференції задуматися, як спільнота CEEMAN може ще більше підтримати Україну та українців під час війни.

Ми вдячні керівництву CEEMAN та її Президенту Даніці Пург за фінансову підтримку та солідарність з українським народом.