Участь Оксани Демченко в International Management Teachers Academy (IMTA)

Протягом двох тижнів з 13 по 24 червня 2022 року проходила 21 Міжнародна Академія Розвитку Викладачів (IMTA - International Management Teachers Academy) в чудовому м. Блед, Словенія, організатором цього заходу традиційно є CEEMAN - International Association for Management Development. Цього року Оксана Демченко, викладач та бізнес-тренер Бізнес Школи КРОК була учасницею Міжнародної Академії поміж 20 учасників з 11 країн. Мета IMTA, головної європейської програми розвитку викладачів, полягає в тому, щоб задовольнити потребу в розвитку викладачів у сфері менеджмент-освіти та розвитку лідерства в динамічних суспільствах. «IMTA – це креативна відповідь на зростаючу потребу у високоякісній освіті нових поколінь професорів, які виховуватимуть нові покоління ефективних та відповідальних лідерів», – каже професор Даніца Пург, президент CEEMAN та Школи менеджменту IEDC-Bled.

Викладацький склад IMTA складається з професорів, які працювали у провідних міжнародних навчальних закладах і прагнуть передати свої знання новому поколінню викладачів.

Як зазначає Даніца Пург «я завжди пишаюся, коли наші учасники говорять мені, що, закінчивши наші програми, вони також стали кращими людьми. Цього разу мене особливо зворушило, коли Оксана Демченко, представниця Бізнес-школи «КРОК» з України, поділилася своїми відчуттями під час програми. Я наважуся поділитися ними з вами і бажаю всім людям, які переживають війну сподіватися на краще майбутнє! І будьте в безпеці в Києві, дорога Оксано! Як зазначила Оксана Демченко - «Загалом це мій перший візит до Словенії, і я закохалася. Для мене перебування в Бледі – це як ковток свіжого повітря. Ця можливість, принаймні на короткий час, бути відключеною від війни. Звичайно, я завжди думаю про перемогу моєї країни і про те, як ми й надалі навчатимемо студентів MBA новим кейсам в Бізнес Школі КРОК. Мрію написати і передати IEDC – Школі менеджменту в Бледі кейси про те, як український бізнес вижив під час війни, які стратегії ми будуємо, як змінюємо процеси. І я дуже вдячна кожному учаснику нашої групи за їх уважні розмови на чутливі для мене теми та їхню підтримку. Блед, IMTA 2022 надала мені енергію, силу продовжувати жити, вірити і працювати. Я ніколи не забуду цей досвід».

Колектив Бізнес Школи КРОК вдячний Асоціації CEEMAN - International Association for Management Development за фінансову підтримку, що дозволила Оксані Демченко, викладачу Бізнес Школи КРОК, представнику України взяти участь в цьогорічній IMTA.