Участь Наталії Калініної в міжнародній програмі по підготовці тренерів «ArtNoConflict»

Наталія Калініна, викладач програми магістр медіації та вирішення конфліктів, доцент кафедри менеджмента та інноваційного розвитку Бізнес Школи КРОК в період з 10 по 20 липня 2024 року взяла участь в міжнародній програмі по підготовці тренерів «ArtNoConflict», що реалізується в рамках Erazmus + і фінансується Європейським Союзом. Програма передбачає навчання 2000 молодих людей з України, Нідерландів, Грузії та Латвії базовим навичкам медіації та вирішення конфліктів. Чому важливо розвивати саме цей напрям, бо світ змінився. Екологічність в стосунках між людьми стає одним з головних пріоритетів сталого розвитку.

Чи стане це пріоритетом в Україні колись? І все ж - довга подорож завжди починається з маленьких кроків. Навчання тренерів відбувалося в м. Дортрехт, у Нідерландах на базі Нідерландської бізнес академії, партнера Університету КРОК та Бізнес Школи КРОК. Цінуємо співпрацю, активну роботу та енергію наших колег з різних країн, та вдячні особисто проф. Яну Ван Звітену  за такий інтенсивний та високо продуктивний тренінг. Дякуємо всім колегам з України, Грузії та Литви за відкриту та дружню атмосферу та обмін досвідом!