Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Участь БШК в проекті "Соціальна підтримка ветеранів- потенціал розвитку Студенянської громади"

В квітні 2023 року Бізнес школа КРОК спільно з ГО "Центр розвитку Студенянської громади" розпочала реалізацію проєкту "Соціальна підтримка ветеранів- потенціал розвитку Студенянської громади" у Вінницькій області, що реалізується за кошти Українського ветеранського фонду».

Перше онлайн-навчання на тему «Як створити ФОП» за участю Вікторії Поліщук, старшого викладача Бізнес-школи Університету економіки і права «КРОК» відбулося 11 квітня 2023 року у приміщенні Студенянської публічної бібліотеки. Участь в вебінарі взяли ветерани, ветеранки, учасники бойових дій, АТО, ООС, члени їх сімей та всі бажаючі, хто планує започаткувати власну справу.

В рамках соціального проекту Бізнес Школа КРОК планує реалізацію вебінарів по наступних тематиках: «Бізнес-Модель» , «Влада, громада, бізнес, синергія зусиль на шляху до сталого розвитку», «Перспективи туристичного бізнесу в Студенянській громаді».

Бізнес Школа КРОК вдячна за вибір нас як провайдера онлайн навчання та з великим задоволенням робить вклад в підтримку ветеранів та в розвиток Студенянської громади.