Тренінг «Планування як фундамент результативного менеджера» для МСБ в м. Хмельницькому

Бізнес Школа КРОК продовжує розвивати малий та середній бізнес. 27 жовтня 2022 року Бізнес Школа КРОК - BSK в співробітництві з Управлінням економіки Хмельницької міської ради провели інтерактивний тренінг-практикум для підприємців і керівників з теми "Планування як фундамент результативного менеджера». Тренінг провела Оксана Демченко, викладач Бізнес Школи КРОК. Учасники розібрали тонкощі та нюанси як бути ефективними, до уваги бралися такі чинники як оцінка ситуації , пристосування, адаптивність, та відповідні дії. Приємно відзначити, що всі учасники разом з Оксаною Демченко були позитивно налаштовані. Тренер подякувала учасникам за енергетику, віддачу, цікаві питання та почуття гумору. Оксана Демченко також дала інтерв’ю місцевому телеканалу та відзначила чому важливо розвиватися та вчитися підприємцям та керівникам.

Бізнес Школа КРОК вдячна за співпрацю та довіру Управлінню економіки Хмельницької міської ради, яке підтримує малий та середній бізнес м. Хмельницького.

Замовити корпоративне навчання