Стартувала Школа менеджменту Credit Agricole Україна

1-2 травня 2024 року розпочалася 6-ти місячна навчальна програма « Школа менеджменту» для  менеджерів та співробітників банку Credit Agricole Україна в Бізнес Школі КРОК. З початком навчання  28  учасників Школи менеджменту привітали Карлос де Корду, Голова Правління  Credit Agricole Україна, Олена Урусова, HRD, Ольга Карпова, СЕО Бізнес Школи КРОК.  Пан Карлос де Корду наголосив на важливості розвитку управлінських навичок та знань для співробітників банку, а також на тому, що банківська діяльність це не тільки про фінанси, це про відповідальність, вплив і лідерство.

Навчальна програма є комплексною, передбачені дводенні модулі в офлайн форматі, а також вебінари, онлайн зустрічі з бізнес-тренерами та гест спікерами. На першому дводенному модулі учасники програми разом з тренеркою Оксаною Сєдашовою опановували тему «Управління собою: як не вигоріти та управляти командою. Відновлення ресурсу та самомотивація.» Навчання проходило в позитивному настрої, учасники налаштовані на отримання нових корисних знань та розвиток навичок,  активну участь та співпрацю.

Бізнес Школа КРОК висловлює вдячність керівництву банку Credit Agricole Україна за довіру в виборі провайдера навчальної програми Школа менеджменту для розвитку нової генерації підготовлених співробітників. Бажаємо успіхів всім учасникам програми Школа менеджменту!

Замовити корпоративне навчання можна за посиланням »