Старт навчання програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів»

5-6 листопада 2022 року в Бізнес Школі КРОК розпочала навчання вже 4-та група студентів за програмою "Магістр медіації та менеджменту конфліктів". Аудиторія групи дуже різноманітна. Це топ-менеджери великих компаній, адвокати, юристи, судді, психологи, IT-фахівці. На першому начальному модулі студенти розпочали зі знайомства один з одним, опанування теоретичних засад сучасної конфліктології та напрацювання практичних навичок з дослідження та аналізу фактів, пов'язаних з явищем конфлікту з Оксаною Сєдашовою, академічним керівником програми, доцентом Бізнес Школи КРОК. Інший курс цього модуля був присвячений різноманітним аспектам переговорів з Наталією Калініною, доцентом Бізнес Школи КРОК. Навчання було продуктивним та інтерактивним, викладачі та студенти працювати в двох форматах- онлайн та офлайн, не зважаючи на відключення світла та повітряні тривоги. Вітаємо студентів, майбутніх медіаторів та фахівців з вирішення конфліктів з початком нового етапу професійного розвитку, бажаємо приємних вражень та позитивних емоцій від навчання.

Дізнатися більше про програми по медіації та вирішення конфліктів »