Менеджмент
Ваших
Амбіцій

Слухачі програми підготовки Lean CGBL успішно склали іспит

Черговий потік програми підготовки Lean CGBL (Міжнародна сертифікація рівня "Зелений Пояс по Lean") завершився успішно складеним іспитом і урочистим врученням сертифікатів. На програмі проходили підготовку фахівці з міжнародних виробничих компаній - начальники виробництва, інженери з якості, менеджери із зовнішньоекономічної діяльності та оптимізації, а також представники банківської сфери. Пройшовши навчання тривалістю один місяць під керівництвом досвідченого бізнес-тренера Романа Романцова, учасники програми отримали якысны знання з Lean відповідно до міжнародних стандартів якості підготовки фахівців даного класу. 20 квітня їм були вручені сертифікати Міжнародної Незалежної Ради з Lean (IIBLC, Бельгія, Антверпен) і присвоєно статус "Зелений Пояс з Lean".

Юлія Марковська, інженер з якості ТОВ "КЛІНГСПОР" - лідера виробництва абразивних інструментів і матеріалів, зазначила, що навчання на програмі дозволило їй опанувати фундаментальними знаннями з Лін, розширити коло професійних знайомств й підтвердити свій рівень підготовки міжнародним сертифікатом. Віталій Петреченко, начальник виробництва великого виробника вододисперсійних фарб сказав, що для нього найкращим вкладенням коштів за останній час було навчання на програмі CGBL.

Ми вітаємо сертифікованих Lean-фахівців! Впевнені, що набуті знання зроблять їх компанії ще сильнішими і більш конкурентоздатними на національному та глобальному ринку.

Нагадуємо, що старт нового потоку програми підготовки Lean CGBL IIBLC призначений на 26 квітня. Встигніть подати заявку на навчання в найближчій групі, щоб стати справжнім сертифікованим експертом з Lean - Ощадливого Виробництва.