Семінар з трейд-маркетингу

14-15 грудня 2023 року відбувся авторський семінар «Трейд-маркетинг на практиці. Просування продажів». Відмінною рисою семінару є те, що він поєднує воркшоп з елементами консалтингу. Протягом двох днів, учасники опановували підходи та принципи трейд-маркетингу , стратегії імплементації, аналіз та постановку завдань, зони відповідальності трейд-маркетологів та бренд-менеджерів. В тренінгу взяли участь маркетологи, підприємці, бренд-менеджери з різних галузей та регіонів України. Тренінг розроблений та підготовлений харизматичним, досвідченим фахівцем Олександром Степановим, бізнес- практиком, коучем, фасилітатором, лектором, ментором. Олександр є автором тренінгів «CAT MAN 4U», «BIG DATA 4U» «Перемовини 4U – Рітейл VS Виробники».

Бізнес Школа КРОК бажає учасникам тренінгу застосовувати отримані знання та інформацію на практиці з метою збільшення прибутковості компаній , в яких вони працюють.

Слідкуйте за Календарем семінарів та тренінгів Бізнес Школи КРОК на наступний період!

Більше інформації можна знайти за посиланням »»»