Розвиваємо галузь закупівель!

19-20 вересня в Бізнес Школі КРОК (BSK) відбувся тренінг-практикум на тему "Ефективне управління постачальниками і пошуком постачальників".

В ході тренінг-практикуму розглядалися такі питання:

• Як налагодити закупівельний процес всередині компанії?
  • Кроки побудови стратегії в категорійному менеджменті.
  • Послідовні дії пошуку нового постачальника.
  • Головні ризики при роботі з новим постачальником. Оцінка його роботи.
  • Інструментарій для організації поставок (шаблони RFX, RFQ і т.д.).

У тренінг-практикумі взяли участь представники таких компаній: ТОВ "Атлас Копко Україна", ТОВ "Електроконтакт Україна", ТОВ "Платекс", ПрАТ "Полтавський ГЗК", ТОВ "Інтехсервис ЛТД"
Дякуємо Всім за активну участь і сподіваємося що набуті знання, технології та інструментарії будуть використані у Вашій діяльності!

До нових зустрічей в Бізнес Школі!

Відгуки:

"Дуже пізнавальний тренінг! Як початківець в сфері закупівель, отримав багато нової інформації "- Михайло Логінов, ПрАТ" Полтавський ГЗК "

"Високий професійний рівень тренера, хороша подача матеріалу, цікаві практичні завдання" - Олександр Івашкевич, ТОВ "Інтехсервис ЛТД"

Ознайомтеся з найближчими заходами, щоб бути в курсі всіх подій.

Запрошуємо на презентацію програм General MBA, MBA IT, MBA Фарма.