Розвиток міжнародного партнерства з Нідерландською Бізнес Академією

11 липня 2023 року в Бізнес Школі КРОК відбулася робоча зустріч професора Яна Ван Звітена , президента Нідерландської Бізнес Академії з Ольгою Карповою, виконавчим директором Бізнес Школи КРОК. На зустрічі був присутній Андрій Лотарєв, директор Навчально-наукового інституту міжнародної освіти Університету КРОК. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо розвитку програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів, а саме можливість стажування студентів програми в Нідерландах. Також учасники зустрічі домовилися про створення Міжнародної Академічної Консультативної Ради програми, та про запрошення викладачів Нідерландської бізнес академії в якості візітінг-професорів.

Нідерландська Бізнес Академія є партнером Бізнес Школи КРОК з 2018 року, обидві навчальні установи були активними учасниками проекту MEDIATS, що був імплементований в рамках програми Європейського Союзу ERASMUS+.